Aktualności
Konkurs III klas PDF Drukuj Email
14.04.14

 Konkurs "1 z 10" miał na celu sprawdzić wiedzę III klasistów z różnych dziedzin nauki: medycyny, przyrody, matematyki, języka polskiego, muzyki.  Dzieci czytały wcześniej wytypowane książki. Współpraca w trzyosobowych zespołach przyniosła znakomite efekty. Celem konkursu było nie tylko sprawdzenie wiedzy, ale również integracja z rówieśnikami. Organizatorkami konkursu                szkolno- bibliotecznego były panie Barbara Milejska, Krystyna Szewc, Anna Szabla, Aleksandran Kuroń. 

altaltalt

alt


 
Wizyta przedszkolaków PDF Drukuj Email
10.04.14

Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Gościlismy 4 latki z przedszkola Happy Kids i 5 latki z Bajkochatki. Bardzo nam miło, że wychowawcy zachęcają dzieci do czytania i dwiedzania biblioteki. Na dzieci zawsze czekają ciekawe książki i zajecia.

altaltalt                                                                                                                                                                                                                                                                               


 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
26.03.14

Po raz kolejny bardzo chętnie gościliśmy uczestników Gminnnego Konkursu Recytatorskiego. Uczniowie klas IV- VI zaprezentowali swój warsztat recytatorski. Zmagali się z poezją i prozą. Dwie uczennice wybrały poezję śpiewaną.Kolejnym etapem jest Powiatowy Konkurs Recytatorski,  na który pojedzie pięć reprezentantek naszej gminy.

altaltalt

 


 
Bezpieczny Dolnoślązak w bibliotece PDF Drukuj Email
22.03.14

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w wiosennym biegu patrolowym Bezpieczny Dolnoąślązak. W bibliotece znajdował się punkt rowerowy. Zadanie było następujące: wymienić części składowe roweru oraz rozwiązać krzyżówkę, która dotyczyła przepisów ruchu drodowego. Dzieci poradziły sobie doskonale. Pozostałe punkty biegu sprawdzały wiedzę i umiejetności udzielania pierwszej pomocy oraz jak bezpiecznie i zdrowo spędzać czas.

altaltaltalt


 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 29 z 30