Aktualności
Misiowe przedstawienie PDF Drukuj Email
27.11.14

Jeszcze wczoraj w naszej bibliotece było bardzo misiowo. Dwie klasy zerówki miały okazję spotkać się z  Panią Teatrzyk  czyli Klaudią Kącą- Jasic, aktorką i organizatorką warsztatów i imprez dla dzieci. Pani Teatrzyk przedstawiła autorską bajkę o misiu, który zagubił się w lesie. Po licznych przygodach i nowych znajomościach z liskiem, krową, krasnalem i pszczółką trafia do nowej właścicielki Zosi.

altaltaltalt

 


 
Światowy Dzień Misia PDF Drukuj Email
25.11.14

Już od rana w bibliotece trwały przygotowania do misiowego święta. Dzieci z klas 1-3 brały udział w konkursie ze znajomości treści książki A. A. Milne- Kubuś Puchatek.Uczestnicy rozwiązywali zagadki, krzyżówki i rebusy zwiazane z treścią książki. Wśród uczniów gimnazjum wybrano osobę najlepiej przebraną za misia.

alt

Poprawiony ( 25.11.14 )

 
DKK dla młodzieży PDF Drukuj Email
24.11.14

Spotkanie uczniów klas IV w Klubie DKK. Uczniowie wraz z polonistką p. Beatą Domaradzką- Żak  i moderatorką Anną Szablą dyskutowali na temat komiksów. Dlaczego tak chętnie młodzież je czyta i czemu są krytykowane przez dorosłych. Następne spotkanie odbędzie się w grudniu.Kolekcję komiksów w naszej bibliotece uzupełniliśmy dzięki Programowi Biblioteki Narodowej- Priorytet 2.

altalt


 
Klub Małego Czytelnika PDF Drukuj Email
24.11.14

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie  naszych najmłodszych czytelników. Tematem zajęć czytelniczych była jesień w lesie, jak zachowują się zwierzęta i ptaki jakie zmiany  zachodzą w przyrodzie. Dzieci poznały przygody misia Pafnucego jego rodzinę, żonę Balbinę i  przyjaciół: lisa Remigiusza, jeża Ignacego, psa Ciapka. Wszyscy są bohaterami książki Joanny Chmielewskiej Las Pafnucego, zakupionej do biblioteki w ramach Programu Biblioteki Narodowej- Priorytet 2.

altaltalt


 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 35