Aktualności
Asy z III klasy PDF Drukuj Email
27.05.14

Zmagania uczniów w Gminnym Konkursie "Asy z III klasy"

altalt


 
Koziołek Matołek PDF Drukuj Email
24.05.14

W ramach cyklicznych zajeć z Klubem Małego Czytelnika w tym miesiącu urozmaiciliśmy nasze spotkania z literaturą. Zaprosiliśmy Panią Teatrzyk (Klaudia Kąca-Jasic) z przedstawieniem Koziołek Matołek. Aktorka opowiadała dzieciom o teatrze i zawodzie aktora, jakie emocje wyzwalają się podczas spektaklu. Po przedstawieniu mali widzowei mogli obejrzeć i dotknąć kukiełek występujących w przedstawieniu. Dzieciom bardzo podobała sie inscenizacja i mamy nadzieje, że to nie było ostatnie spotkanie.

altaltaltalt

 


 
Tydzień Bibliotek PDF Drukuj Email
23.05.14

Krótka relacja jak uczciliśmy świeto bibliotek. Sporo się działo. Gościliśmy uczniów szkoły podstawowej na lekcji biblioteczne na temat unikatowych i cennych książek, które posiadamy w naszych zbiorach. Gimnazjaliści mieli okazję wykazać się wiedzą na temat naszej gminy. Konkurs o takiej tematyce przygotowała nauczycielka geografii p. I. Wlazło. "Rozwiń swoją wyobraźnię", to drugi konkurs, który odbywał się w naszej bibliotece. Być może wśród laureatów znalazł się przyszły literat? Tydzien Bibliotek zakończyliśmy spotkaniem z pisarką Joanną Fabicką. Spotkanie odbyło się pod patronatem DKK. Autorka bardzo ciekawie opowiadała o swoich ksiązkach i pracy nad nimi.Pani Fabicka jest niezwykle otwartą osobą i z wielką pasją opowiadała o swojej pracy.

altaltaltalt


 
Dzień Bibliotekarza PDF Drukuj Email
07.05.14

Wszystkim Bibliotekarzom w dniu ich święta składamy życzenia spełnienia w pracy, ciągłej pasji i zadowolenia. Czytelnikom natomiast dobrych książek, życzliwych bibliotekarzy oraz ciekawych wydarzeń w bibliotece.

 

alt


 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 33 z 35