Aktualności
Świętowanie PDF Drukuj Email
25.04.14

Światowy Dzień Książki uczciliśmy z Klubem Małego Czytelnika. Dzieci poznały legendę o Dniu Książki, dowiedziały się z jakich elementów składa się książka, jak ona powstaje zanim trafi w nasze ręce. Poznały zawody zwiazane z tworzeniem ksiązki. Dużą inspiracja była Książka z dziurą H. Tullet, uruchomiła wyobraźnię dzieci i tworzyliśmy własne historie. Na koniec zajęc zagadki, tym razem o książce, bibliotece, wydawcy.

Dzisiaj świetowaliśmy dalej. Odbył się w bibliotece II Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem. Dzieci z III klas rozwiazywały test,          w którym były pytania z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody.I miejsce zajęła Joanna Bieńkowska, uczennica ze szkoły          w Chrząstawie Wlk.

 

altaltaltalt


 
Zmiana godzin pracy PDF Drukuj Email
23.04.14

Z powodu urlopu jednego z pracowników biblioteka czynna:

czwartek 9.00- 17.00

piątek 9.00- 17.00


 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich PDF Drukuj Email
23.04.14

alt

 

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich ustanowiono w 1995 roku przez UNESCO. Święto ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i zwrócenie uwagi na ochronę własności intelektualnej, która jest objęta prawem autorskim. Świętować będziemy w czwartek z  Klubem Małego Czytelnika, a w piątek odbędzie się Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem.


 
Życzenia PDF Drukuj Email
18.04.14

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Radosnego wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w rodzinnym gronie.

 

alt


 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 34 z 35