Aktualności
Wizyta przedszkolaków PDF Drukuj Email
10.04.14

Odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Gościlismy 4 latki z przedszkola Happy Kids i 5 latki z Bajkochatki. Bardzo nam miło, że wychowawcy zachęcają dzieci do czytania i dwiedzania biblioteki. Na dzieci zawsze czekają ciekawe książki i zajecia.

altaltalt                                                                                                                                                                                                                                                                               


 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
26.03.14

Po raz kolejny bardzo chętnie gościliśmy uczestników Gminnnego Konkursu Recytatorskiego. Uczniowie klas IV- VI zaprezentowali swój warsztat recytatorski. Zmagali się z poezją i prozą. Dwie uczennice wybrały poezję śpiewaną.Kolejnym etapem jest Powiatowy Konkurs Recytatorski,  na który pojedzie pięć reprezentantek naszej gminy.

altaltalt

 


 
Bezpieczny Dolnoślązak w bibliotece PDF Drukuj Email
22.03.14

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w wiosennym biegu patrolowym Bezpieczny Dolnoąślązak. W bibliotece znajdował się punkt rowerowy. Zadanie było następujące: wymienić części składowe roweru oraz rozwiązać krzyżówkę, która dotyczyła przepisów ruchu drodowego. Dzieci poradziły sobie doskonale. Pozostałe punkty biegu sprawdzały wiedzę i umiejetności udzielania pierwszej pomocy oraz jak bezpiecznie i zdrowo spędzać czas.

altaltaltalt


 
Wyprawa na Madagaskar PDF Drukuj Email
20.03.14

Dzisiaj odbyliśmy podróż na Madagaskar. Zabrał nas ze sobą podróżnik Arkadiusz Milcarz. Opowiadał jak za niewielkie pieniądze można dotrzeć w przepiękne miejsca, poznać ciekawych ludzi i spełnić swoje marzenia.Pan Arkadiusz pracuje nad ksiażką na którą czekamy z niecierpliwością.

altaltalt

Poprawiony ( 20.03.14 )

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 następna > ostatnia >>

Strona 36 z 37