Aktualności
Uczta na Olimpie PDF Drukuj Email
27.02.18

Po raz kolejny w progach naszej biblioteki odbył się Konkurs mitologiczny dla klas V.

alt

Poprawiony ( 27.02.18 )

 
Nie taki katalog straszny... PDF Drukuj Email
20.02.18

Jak sprawdzić, czy książka jest w bibliotece nie wychodząc z domu? Czy można zarezerwować lekturę pijąc kakao w swoim pokoju? Jak nazywa się dział, w którym są książki o zwierzętach? To proste-wystarczy wiedzieć w jaki sposób korzystać z katalogu on-line.Oni to wiedzą i chętnie podpowiedzą.

 

alt

Poprawiony ( 21.02.18 )

 
Dzień Kota PDF Drukuj Email
19.02.18

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. W tym dniu dzieci z Klubu Małego Czytelnika uczestniczyły w "kocich zabawach".Oglądały książkę Susan Herbert Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem. Akwarele zawarte w albumie, w zabawny i czarujący sposób odtwarzają słynne sceny z malarstwa i filmu, gdzie główną rolę odrywają koty. Wysłuchały opowiadania Waldemara Cichonia  Cukierku, ty łobuzie! oraz dowiedziały się kilku ciekawostek z życia kotów, z książki Doroty Sumińskiej Dlaczego oczy kota świecą w nocy. Zwieńczeniem zajęć była "kocia" praca plastyczna. Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka i zwrócenie uwagi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

alt

Poprawiony ( 21.02.18 )

 
Czytelnik Roku 2017 PDF Drukuj Email
12.02.18

Wyniki na najleszego Czytelnika Roku 2017 ogłoszone. Miło nam bardzo, że większość laureatów to czytelnicy z naszej biblioteki w Kamieńcu.Dziękujemy Wam bardzo, że jesteście z nami.To dzięki temu, że korzystacie z usług naszej biblioteki i czytacie mnóstwo książek widzimy sens naszej pracy i mamy ogromny powód do dumy. Oto laureaci konkursu w kategorii dorośli, panie: Władysława Dąbrowska, Halina Zakrzewska,Irena Godlewska, Maria Kamińska, Barbara Wajdzik, Joanna Ciba, Aneta Małek-Bogdan. Szczególną dumą napawa nas zwycięstwo Wojtka Szwagrzyka z klasy IV. Zajął II miejsce w kategorii dzieci. Przeczytał 143 książki!!!Dziękujemy i gratulujemy. Wierzymy, że w przyszłym roku też o Was napiszemy. 

alt

Poprawiony ( 15.02.18 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 37