Aktualności
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
27.11.17

W piątek obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Świętowaliśmy z dziećmi z przedszkola Calineczka i Przyjaciele oraz z grupą zerówkowiczów ze Szkoły Podstawowej. Dzieci poznały historię pluszowego misia, zaprezentowały swoje pluszaki, odbyła się gimnastyka poranna z misiem. Zabawa manualna ubieramy misia dla niektórych była małym wyzwaniem. Dzień upłynął w rytmie misiowych piosenek, a w  przerwach odbyła się  degustacja miodu.

altaltaltaltaltalt


 
Uwaga PDF Drukuj Email
26.11.17

Z powodu urlopu jednego z pracowników w dniach 27,28 XI biblioteka czynna w godz. 10-18 

Poprawiony ( 26.11.17 )

 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
14.11.17

Tegoroczne Święto Odzyskania Niepodległości obchodziliśmy z mieszkańcami, Sołtysem i Radą Sołecką Kamieńca Wrocławskiego. Tego wieczoru zaszczycili nas przedstawiciele władz gminy i powiatu. Wieczór uświetnił występ dzieci ze Studia Piosenki Wioli Malinowskiej oraz łagiewnicki chór żeński Canzona pod dyrekcją Pauliny Pyckiej. Panie zaprezentowały mieszkańcom piękne, mało znane pieśni patriotyczne, które na długo zapadną w naszej pamięci.

altaltaltalt


 
Klub Małego Czytelnika PDF Drukuj Email
10.11.17

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie DKK Klub Małego Czytelnika nosiło tytuł Leśni przyjaciele. Omawialiśmy z dziećmi zwyczaje zwierząt leśnych, sprawdziliśmy jak przygotowują się do zimy: niedźwiedzie, jeże, wiewiórki.O zwyczajach zwierząt dowiedzieliśmy się z książki Adama Wajraka Przewodnik prawdziwych tropocieli- jesień. Spotkanie urozmaiciliśmy zabawami ruchowymi i zgadywankami.  

alt

altaltaltaltalt


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 35