Aktualności
Akcja Amnesty International PDF Drukuj Email
05.12.16

8 i 9 grudnia w godzinach od 8 do 17  zapraszamy do biblioteki.Będziemy pisać listy w sprawie Annie Alfred- albinoski z Malawi. Grozi jej śmierć z rąk osób,które myślą, że dzięki częściom jej ciała staną się bogaci. Piszemy również w sprawie  Fomusoha  Ivo Fen z Kamerunu.Grozi mu 20 lat więzienia za wysłanie do kolegi SMSa z żartem politycznym. Oskarżono go o organizację buntu przeciwko państwu.Zapraszamy do włączenia się do akcji.

 

                                                        alt


 
Imprezy otwarte w grudniu PDF Drukuj Email
02.12.16

Poprawiony ( 02.12.16 )

 
Zaczytana szkoła PDF Drukuj Email
02.12.16

Wraz ze Szkołą Podstawową z Kamieńca Wrocławskiego rozpoczęliśmy Ogólnopolski  Konkurs Zaczytana Szkoła, ogłoszony przez Studium Prawa Europejskiego. Przez cały rok szkolny będziemy realizować zadania, które pozwolą  zdobyć certyfikat. Konkurs zainaugurowaliśmy debatą uczniowską pod hasłem Książka naszym przyjacielem? Dyskusja była gorąca, sypały się argumenty "za i przeciw". Ostatecznie większość debatujących uznała (na szczęście), że książka jest naszym przyjacielem.

altaltalt


 
Wystawa PDF Drukuj Email
26.11.16

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych " Mój przyjaciel Miś " wykonanych przez uczniów SP z klas 0- III oraz przedszkolaków z Happy Kids.

altaltaltalt

Poprawiony ( 26.11.16 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 32