Aktualności
Narodowe Czytanie 2017 w Chrząstawie Wielkiej PDF Drukuj Email
05.09.17

2.09 czytaliśmy fragmenty "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Uroczystość uświetniły występy zespołów "Gajkowianie" i "Jedliniok".

 

Po raz piąty Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy przygotowała finał Narodowego Czytania Wesela Stanisława Wyspiańskiego.

W tym roku odbył się on na świetlicy wiejskiej w Chrząstawie Wlk.

Lektorami podczas tegorocznej uroczystości byli (w kolejności alfabetycznej):

Anna Andrusyn, Halina Bieszczad, Andrzej Czech, Ilona Czupta, Beata Drab, Agnieszka Ferlkner, Aneta Fiskies, Piotr Gróbarczyk Sabina Jasińska, Klaudia Kąca-Jasic, Grzegorz Kniter, Halina Podgajna, Bożena Rybicka, Klaudia Szumska, Monika Woźniak, Ryszard Wychudzki.

Za oprawę artystyczną dziękujemy zespołowi „Gajkowianie” oraz Akademickiemu Zespołowi Pieśni i Tańca „Jedliniok”.

Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy Towarzystwu Miłośników Chrząstawy, Kole Gospodyń Wiejskich w Chrząstawie, sołtysom Chrząstawy Małej i Wielkiej, Modowemu Wehikułowi Czasu.

 

Poprawiony ( 07.09.17 )

 
OFERTA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W CZERNICY I JEJ FILIACH PDF Drukuj Email
04.09.17

Poprawiony ( 06.09.17 )

 
Szkolny Piknik Rodzinny PDF Drukuj Email
05.06.17

Tegoroczny Szkolny Piknik Rodzinny odbył się pod hasłem " Spotkaj się z książkami- czytaj razem z nami". Biblioteka miała również swój  wkład w przygotowanie imprezy. Książka była królową popołudnia i wystąpiła w różnej postaci: na wesoło, sportowo i kulinarnie. Uczniowie zaprezentowali kalambury, nauczyciele, goście i rodzice chętnie czytali wierszyki łamiące języki, odbyła się wymiana  i kiermasz ksiażek. Za wieloletnią współpracę otrzymałyśmy od  Dyrekcji Szkoły list gratulacyjny i księgę pamiątkową.

altaltaltaltaltalt


 
Konkurs fotograficzny „Z kartą biblioteczną w podróży” PDF Drukuj Email
31.05.17

Ogłaszamy nowy konkurs fotograficzny!

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne, przedstawiające kartę biblioteczną Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy w ciekawych miejscach, które odwiedzacie podczas swoich podróży. Może to być selfie. Im bardziej pomysłowe zdjęcie tym lepiej!

Tu znajduje się Regulamin konkursu

Tutaj moża pobrać Kartę zgłoszeniową

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Poprawiony ( 31.05.17 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 37